Recenze LowePro

Lowepro Nova 180 AW II E61PLW37123

Ověřený zákazník Stativy.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 23. března 2024

Zakoupeno v Stativy.cz

Vyhovuje mi rozměrově. Už jsem podobnou používal. Takže pro moje potřeby spokojenost

Ověřený zákazník Megapixel.cz Lukáš

Přidáno: 13. března 2024

• prostorná
  • praktická
  • spousta a spousta různých kapes a přihrádek
  • vešlo se do ní tělo, 2 objektivy, 3 filtry s ne úplně subtilními obaly, nabíječka s kabelem, lenspen, ofukovací balonek, utěrka a A6 zápisník s tužkou a ještě spousta místa zůstala
  • při pečlivém skládání by se tam vešla i malá svačina
  • docela dělá hluk(vrže) při chůzi, jak se třou dotýkající se části o sebe, ale to dělá asi každá brašna

Další kvalitní kousek od téhle společnosti, naprostá spokojenost!
Pokud chce někdo kvalitu a spoustu prostoru za dobrou cenu, tak tohle je jasná volba.

Lowepro Flipside Trek BP 450 AW LP37016

Lowepro Flipside Trek BP 450 AW LP37016

Ověřený zákazník Megapixel.cz Láďa V.

Přidáno: 5. března 2024

(naposledy upraveno 5. března 2024)

Zakoupeno v Megapixel.cz

Toto je batoh, který se dokonale hodí pro fotografa leteckých dnů. Do fotografického oddílu se vejde 1 FF zrcadlovka Canon EOS 5D4 s bateriovým gripem a s nasazeným objektivem EF 100-400 F4.5-5.6 II a druhá zrcadlovka 5D4 s nasazeným objektivem EF 24-70 F/2.8, přičemž oba objektivy mohou mít obráceně nasazenou sluneční clonu. Do 2 bočních kapes se dají dát 2 PET lahve 1.5 l. Na uložení dalších věcí vám zbyde velká horní kapsa. Batoh lze brát na palubu letadel nízkonákladových spoločností. S plně naloženým batohem se dá chodit i v těžším terénu. Tento batoh jsem měl asi 7 let, přežil několik desítek leteckých dnů včetně několika výprav do Ameriky. Starý batoh už začínal jevit známky opotřebení, tak jsem koupil přesně stejný batoh znovu.

Anonym Anonym

Přidáno: 25. února 2024

(naposledy upraveno 25. února 2024)

• Vše

Možná jsem lama, ale nikdy jsem v rukách neměl kvalitnější batoh. Všechny negativa popsané tady v recenzích mi přijdou banální, vše je sešité tlustou pevnou nití, zipy vypadají hodně kvalitně, variabilita uspořádaní je plně ve vaší režii, a i když ho mám jen krátce, už teď jsem nadšený, pojmul veškerou mou techniku a když jsem si ho dal na ramena tvářil se jako součást mého těla. Tohle miluju.

Lowepro Adventura TLZ 30 III black LP37454-PWW

Lowepro Adventura TLZ 30 III black LP37454-PWW

Ověřený zákazník CEWE FOTOLAB Jan Michal

Přidáno: 20. února 2024

Zakoupeno v CEWE FOTOLAB

Šikovné pouzdro, malé, lehké

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 17. února 2024

• Taktický vzhled, černá barva, molle vazba, velikost vnitřního prostoru.
  • Váha
  • Trochu drhne zip na vrchním víku, ale třeba se ochodí časem

Vyzkoušel jsem zatím jen na jednom focení, ale zatím mi přijde, že se sžijeme. Líbí se mi vzhled, navíc na nejmenovaném ufonském eshopu koupeno za fantastickou cenu, cca o 3 tisíce míň, než je standartní. Za plnou cenu bych váhal. Na první sáhnutá mě trochu zarazila hmotnost, ale kvalitní silná látka a vnitřní polstrování asi musá něco vážit. Můj první fotobatoh, tak nemám srovnání s jiným. Bezva boční přístup, Velký vnitřní prostor, docela si umím představit se kromě foťáku a jednoho dalšího objektivu sbalit na víkendový vandr, molle vazba je prima, dá se na ní navěsit další pouzdra. Prima možnost sundat bederní pás, zádový systém mi na první krátké použití přišel taky fajn, uvidíme co po delším nošení. Celkově jsem zatím spokojený.

Ověřený zákazník Alza.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 9. února 2024

Zakoupeno v Alza.cz

pekna brasnicka, nic neprekazi, vejde se 5D/6D/7D zrcadlo s nasazenym 14cm sklem, pripadne kratsim a nasazenou slunecni clonou...

Ověřený zákazník CEWE FOTOLAB Ověřený zákazník

Přidáno: 6. února 2024

Zakoupeno v CEWE FOTOLAB

• kvalita

Ověřený zákazník Alza.cz marena

Přidáno: 5. února 2024

(naposledy upraveno 5. února 2024)

Zakoupeno v Alza.cz

vyborna brasna, naprosto splnila me predstavy, vejde se tam vetsi zrcadlovka typu 5/6/7D a objektiv do delky 13-14cm typu 100/2.8L nebo 16-35/4L, avsak jen nalezalo, ale to jsem presne chtel...

Lowepro GearUp Wrap Dark Grey

Lowepro GearUp Wrap Dark Grey

Ověřený zákazník FotoŠkoda jara

Přidáno: 4. února 2024

Zakoupeno v FotoŠkoda

pěkná brašnička do které se mi vejde drobné příslušenství k fotáku

Lowepro GearUp Creator Box XL II E61PLW37349

Lowepro GearUp Creator Box XL II E61PLW37349

Ověřený zákazník Alza.cz marena

Přidáno: 2. února 2024

Zakoupeno v Alza.cz

prilis mne zbozi nezaujalo... na fotak je to malo bytelne, na ostatni prislusenstvi asi ok, zbozi vracim, nesplnilo me ocekavani

Lowepro Nova 160 AW II E61PLW37119

Lowepro Nova 160 AW II E61PLW37119

Ověřený zákazník Megapixel.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 28. ledna 2024

Zakoupeno v Megapixel.cz

Pro Fuji X-S20 se dvěma objektivy a příslušenstvím zcela vyhovuje. Bohate polstrování a šikovné přihrádky pro baterie, SD-karty, filtry na objektiv... atd.

Lowepro Lens Case 9x16

Lowepro Flipside BP 300 AW III LP37351-PWW

Ověřený zákazník MEGAFOTO.CZ TomBa

Přidáno: 22. ledna 2024

Zakoupeno v MEGAFOTO.CZ

• Batoh tak akorát velikost, foťák + 2 objektivy vč. 70-200 + blesk, boční přístup k fotoaparátu, kvalita LowePro. Na LowePro jsem zvyklý, vyhovuje mi, takže není důvod měnit značku.

Přidáno: 21. ledna 2024

Zakoupeno v VK Foto

Batoh je kvalitní konstrukce, dobře ochrání fototechniku. Dobře se nosí, má boční přístup z obou stran. Možná bych místo vodorovných pásů na povrchu batohu uvítal svislé. Asi by to usnadnilo připnutí stativu nebo trekových holí.

LowePro ProTactic Lens Exchange 200 AW

LowePro ProTactic Lens Exchange 200 AW

Přidáno: 14. ledna 2024

• Kvalitní zpracování
  • Obsahuje kryt proti dešti

Splňuje co má, jen by mi vyhovovala trochu menší velikost.

Lowepro Toploader Zoom 45 AW II černé E61PLW36700

Lowepro Toploader Zoom 45 AW II černé E61PLW36700

Přidáno: 14. prosince 2023

Zakoupeno v VK Foto

Nakonec mi nevyhovovaly rozměry, a o všité suché zipy pro rozdělení zadrhávala sluneční clona při vysouvání fotoaparátu. Pro Panasonic DC-S5II se zoomem 20-60 nelze pouzdro použít, pro jiné typy doporučuji před nákupem vyzkoušet.

LOWEPRO Whistler BP 350 AW II LP37226-PWW

LOWEPRO Whistler BP 350 AW II LP37226-PWW

Ověřený zákazník FotoŠkoda Ověřený zákazník

Přidáno: 9. prosince 2023

Zakoupeno v FotoŠkoda

Perfektní. Přesně dle mých představ a mé fotovýbavy. Kvalitní zpracování. Jediným nedostatkem je absence vnější boční kapsy pro láhev s vodou na pitím.

Zkoušel jsem "Shimoda Explore V2 35 Starter Kit", který je stejně veliký, ale ze své fototechniky jsem do něj dal pouze část. Shimoda má na techniku vyndavací box (Modul Core Unit) a ten zabírá místo.

Lowepro Photo Active BP 300 AW LP37253-PWW

Lowepro Photo Active BP 300 AW LP37253-PWW

Ověřený zákazník Megapixel.cz Ikebara

Přidáno: 29. října 2023

(naposledy upraveno 29. října 2023)

Zakoupeno v Megapixel.cz

• Komplexnost (fotovýbava, stativ, láhev, notebook, svačina)

Zobrazuji 1 - 20 ze 163 recenzí [ 1 ] 2 3 4 5...9